Filozofia marki

Historia naszej biżuterii podyktowana jest wolą kamienia. Czy chce być oprawiony, a jeśli tak, to w jakie szaty – złociste i metaliczne, bogato inkrustowane szlachetnymi kamieniami, lub rozświetlone emalią. Przy projektowaniu korzystamy z wieloletniego doświadczenia jubilerskiego – zarówno na płaszczyźnie produkcji i designu, jak i sztuki szlifowana kamieni, oraz ich promocji na wystawach, galeriach i w muzeach na całym świecie.

Projekty marki EM oddają nasze wyobrażenia o tym, jak powinna wyglądać biżuteria luksusowa. Przede wszystkim jest ona sztuką artystycznego wyrazu, projektanta i klienta – podkreśla osobowość, jest istotnym elementem stylu. Może świadczyć o statusie, charakterze i wyjątkowości. Biżuteria luksusowa poza funkcją estetyczną jest również długofalową inwestycją, klejnotem przekazywanym z pokolenia na pokolenie, darzonym uczuciem i sentymentem, o rosnącej wartości. Świadomość intymnej relacji między właścicielem, a biżuterią zainspirowała nas do stworzenia tradycji współpracy z Klientem – na zasadach konsultacji, porad inwestycyjnych, informacji o sztuce jubilerskiej, a nawet współprojektowania. Sprostamy wyzwaniu ważnych chwil, godnych biżuteryjnego upamiętnienia.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, zaczynając od myśli projektowej, aż po wykorzystane materiały. Łączymy piękno z artyzmem, a jakość z konkurencyjną ceną.

Elżbieta Myśliwiec – prawniczka, śpiewaczka operowa, artystka, dyplomowana gemmolożka przez Gemmological Institute of America i Polskie Towarzystwo Gemmologiczne oraz projektantka luksusowej biżuterii. Podróżniczka po całym Świecie w poszukiwaniu inspiracji oraz unikalnych kamieni szlachetnych, uczestniczy w licznych targach, wystawach, galeriach i w muzeach. Wierzy w moc ukrytą w kamieniach, która ma istotny wpływ na nasze życie.
 
Chętnie spotyka się z klientami, po wcześniejszym umówieniu terminu.